Zákazková výroba

Zákazková výroba skriniek na kľúče

Skrinka na kľúče je veľmi praktická vec, ktorú začína používať čoraz viac ľudí. Neustále hľadanie kľúčov, ktoré sa povaľujú na rôznych miestach a v najhoršom prípade ich strata je určite nepríjemná vec. Najlepším riešením je mať kľúče pohromade na jednom mieste, usporiadané a vždy, keď potrebujete niektorý z kľúčov, jednoducho ho vziať.

Skrinky sa veľmi často používajú nielen v domácnostiach, ale aj vo firmách, kanceláriách, školách, škôlkach, továrňach, ubytovniach, reštauráciách, inštitúciách, skrátka všade tam, kde je potrebné mať kľúče bezpečne a systematicky uložené. Je vyrobený z ocele s čiernou práškovou farbou, je magnetický a pojme až 50 kľúčov. Pomocou silných magnetov môžete na skrinku pripevniť rôzne odkazy alebo poznámky.

Môžete si zaobstarať skrinku s rôznymi motívmi, ale čo ak sa vám niektorý nepáči a nehodí sa do interiéru, kde bude umiestnená? Ponúkame vám jednoduché riešenie, a to skrinku na kľúče vyrobenú na mieru.

Výhodou zákazkovej výroby je, že si môžete vybrať motív, ktorý sa vám páči. Môže to byť buď vaša vlastná fotografia, alebo si môžete vybrať zo širokej ponuky motívov z fotobánk www.shutterstock.com alebo www.stock.adobe.com. Ak dávate prednosť jednoduchosti a chcete jednofarebnú skrinku, môžete si vybrať jednofarebný dizajn v odtieňoch ORACAL. Môžete si tiež vybrať ľavé alebo pravé otváranie, ktoré stačí uviesť do poznámky pri objednávke.

Nechajte si vyrobiť skrinku na kľúče na mieru, ktorá bude presne spĺňať vaše požiadavky, bude nielen praktickou a bezpečnou vecou na uloženie všetkých kľúčov, ale aj krásnym dizajnovým prvkom, ktorý sa bude vynímať v miestnosti, kde nájde svoje miesto a bude visieť.

Ak chcete poradiť, pomôcť s výberom, neváhajte nás kontaktovať! Poradíme, pomôžeme...