Penzióny a ubytovne

Skrinka na kľúče do penziónov a ubytovní

Ak vlastníte nejaký penzión alebo ubytovňu, tak ako majiteľ viete, aké dôležité je mať všetky priestory v objekte dobre zabezpečené. Kriminalita bohužiaľ stúpa, každoročne je vykradnutých mnoho objektov. Okrem bezpečnosti je tiež dôležité mať kľúče najlepšie pohromade a systematicky uložené. Kľúče schované po vreckách, položené na rôznych miestach, to môže viesť k strateniu kľúčov alebo odcudzeniu. To určite nikto z Vás nechce, a preto je dobré mať túto situáciu s kľúčmi vyriešenú a pod kontrolou.

Existuje niekoľko možností a jednou z nich je zaobstarať si skrinku na kľúče. Môžete do nej uložiť až 50 kľúčov. Kľúče od všetkých izieb, hlavného vchodu, jedálne, komory, garáže, kľúče od auta a náhradné kľúče tak budete mať uložené na jednom mieste a v bezpečí. Už ich nemusíte hľadať, zabúdať alebo ich niekde nechávať a nevedieť si spomenúť, kde to bolo. Okrem toho budete mať kľúče od hosťov pekne usporiadané v skrinke a pripravené na prijatie hostí.

Skrinka na kľúče je nielen skvelou vecou na uloženie kľúčov, ale vďaka výberu grafického motívu sa môže stať aj pekným dizajnovým prvkom. Aby čo najlepšie zapadla do interiéru penziónu alebo hostelu, vyberte si motív, ktorý zvýrazní a celkovo spríjemní priestor, v ktorom bude visieť. Môžete si vybrať z našej ponuky v e-shope alebo si nechať vyrobiť skrinku na mieru s vlastným motívom, prípadne si vybrať motív z fotobánk www.shutterstock.com alebo www.stock.adobe.com. Ponúkame aj jednofarebné verzie v odtieňoch ORACAL. Farba skrinky je čierna alebo biela.

Kľúče majte vždy pod kontrolou! Skrinka na kľúče sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho penziónu a hostelu.