Tabuľa pre školské družiny

Sklenená magnetická tabuľa pre školskú družinu

Mnohí rodičia v súčasnosti pracujú dlhý čas a sú veľmi pracovne vyťažení. Nie každá rodina má to šťastie, že sa o deti starajú staré mamy, starí otcovia, tety alebo starší súrodenci. Rodičia školopovinných detí sú preto často odkázaní na služby školskej družiny, kde ich dieťa zostáva určitý čas po skončení vyučovania, kým sa rodičia vrátia z práce.

Učitelia v školských družinách často nemajú ľahkú úlohu zabaviť deti. Okrem hier, robenia domácich úloh, kreslenia, lepenia, čítania a iných aktivít, ktoré deti vykonávajú spolu s učiteľmi, je hlavnou úlohou školskej družiny poskytnúť deťom oddych a rozvíjať ich aktivity podľa ich záujmov a potrieb.

Jednou z vecí, ktoré sa do školskej družiny určite hodia, je bezpochyby sklenená magnetická tabuľa.

Prečo je dobré zaobstarať si sklenenú magnetickú tabuľu do školskej družiny?

  • farebný dizajn rozžiari interiér
  • učia sa na nej
  • kreslia na ňu
  • pripínajú sa na ňu niektoré praktické veci
  • je to zábavný prvok
  • rozvíja detskú predstavivosť, kreativitu

Existuje mnoho dôvodov, prečo by táto sklenená magnetická tabuľa mala byť súčasťou školské družiny. Okrem kreslenia špeciálnou fixkou naň môžu učitelia aj deti pripínať rôzne magnetky, obrázky, fotografie atď. Vďaka magnetickému povrchu a jednoduchej údržbe možno tabuľu používať na rôzne účely.

Sklenenú magnetickú tabuľu je možné vyrobiť na mieru podľa vašich želaní a požiadaviek. Veľkosť, tvar a farbu si môžete vybrať sami tak, aby čo najlepšie zapadli do interiéru školy a páčili sa deťom.