Tabule pre vaše deti

Sklenená magnetická tabuľa, na ktorej sa vaše deti môžu učiť a zabávať

V dnešnej modernej elektronickej dobe, keď mnohé deti trávia svoj voľný čas na mobilných telefónoch a tabletoch, mnohí rodičia premýšľajú o tom, ako svoje deti zabaviť iným spôsobom. Niektoré deti dokážu pri týchto zariadeniach sedieť celé hodiny, čo sa rodičom samozrejme nepáči. Aj keď majú deti izbu plnú hračiek, hier a stavebníc, často dávajú prednosť mobilnému telefónu alebo tabletu.

Vhodnosť sklenených magnetických tabúľ pre deti

Jedným z veľmi praktických predmetov, po ktorom je v poslednom čase dopyt zo strany rodičov aj detí, je sklenená magnetická tabuľa. V poslednom čase sa stáva hitom a niet divu. Okrem písania ju deti môžu používať na čítanie, počítanie, hranie a vďaka magnetickému povrchu tejto tabule na ňu môžu umiestniť rôzne magnetky, papiere, obrázky, plagáty, výstrižky, poznámky, fotografie a iné veci. Doska deťom poskytne nielen veľa zábavy, ale aj podporí ich rozvoj a učenie.

Sklenená magnetická tabuľa má špeciálnu fixku na kreslenie na tabuľu a stierateľnú hubku. Dieťa môže kresliť znova a znova, čím sa eliminuje neporiadok a prach, ktoré sú spojené s tradičnými kriedami, a všetko zostáva čisté a upratané. Táto tabuľa poskytne vášmu dieťaťu dokonalú zábavu a príležitosť na učenie. Môže sa stať vhodným darčekom k narodeninám, Vianociam alebo ku Dňu detí.

Vďaka zákazkovej výrobe si môžete sami vybrať veľkosť, farbu a tvar tak, aby čo najlepšie zapadol do interiéru detskej izby. Ak máte akékoľvek otázky alebo sa chcete poradiť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme vybrať sklenenú magnetickú tabuľu pre vaše deti...